"Mitre" pavarų dėžė, skirta pagerinti

"Mitre" pavarų dėžė. Atsižvelgiant į automobilių gamybos technologijos plėtrą ir padidėjusių reikalavimų naudojimą, automobilio pavarų dėžė važiuoja aukšto tikslumo, didelės jėgos, "Mitre" pavarų dėžės didelės apkrovos, mažo triukšmo, lengvo svorio ir ilgos eksploatacijos kryptimi, todėl įrankių perdirbimo technologija pateikti aukštesnius reikalavimus. Pavarų dantų pakabinimas yra labai svarbi proceso priemonė pavarų triukšmui valdyti, "Mitre" pavarų dėžė, kuri sukėlė pavaros gamybos ir apdirbimo pramonės dėmesį ir dėmesį namuose bei užsienyje.

Pjautuvas iš esmės yra nedidelis griovelis, "Mitre" pavarų dėžė, taigi po paviršiaus dantukų paviršiaus yra aštrių kampų, o po to - mažas griovelis, kad abiejuose reduktoriaus galuose būtų didelis griovelis (ty kampas ) fazių skirtumas, tai vadinama "chamfering". "Mitre" Pavarų dėžė "Chamfering" suskirstyta į dvi dalis: danties viršutinę dalį ir danties profilio pakabą

Kraštutė yra svarbi dantų galo paviršiaus nuleidimo priemonė, kad būtų išvengta triukšmo ir žalos dėl danties paviršiaus susidėvėjimo dėl nedidelių smūgių.

Sukabinimo proceso pora, "Mitre" pavarų perjungimo įjungimo pradžia, dėl dantų apdirbimo ir deformavimo lengvai sukelia smūgį, todėl padidėja vibracija.

Dideli ir maži pavarų įtaisai, "Mitre" pavarų dėžė, jei nenaudojate danties viršaus, tada dažnai rodomi krumpliaračio dantų šaknies dantytuose. Taip yra todėl, kad išorinio žiedo pavarų dantų dydis paprastai yra sunkesnis už danties šaknį, o kai slankumo greitis didesnis, "Mitre" pavarų dėžė kartu su netinkamu reguliavimu, kai sumontuota, taigi po to, kai pavarų dydis veikia dažnai viena kitos viršuje. Iš danties šaknies, lengva piešti griovelio žymes, panašias į klijavimą, kartais krumplių danties dantukų dantų paviršius taip pat atkreipia tuos pačius griovelius, todėl pavarų gyvenimas turi rimtą poveikį.

Po pjaustymo, kad pašalintumėte danties galą ir danties profilį, aštrūs kampai turi šiuos privalumus:

(1) Perjungimo indukciniame grūdime, "Mitre" Pavarų dėžė, tarpinis dažnis, ypač aukšto dažnio šildymas, linkęs perkaisti aštriuose kampuose. Todėl "Mitre" Pavarų dėžė prieš dengiant paviršių turi būti sutvirtinta paviršiaus dantukais, kad terminis apdorojimas būtų geriausias gesinimo efektas.

(2) ant grūdinto įrankio, carburizuojant prieš tinkamą šilumą prieš šiaudų (geriausia suapvalintą) termiškai apdorojant carburizaciją, kad būtų išvengta dantų sukimosi oksidacinio dekarbizavimo kampuose.

(3), kad sumažintų įtempių koncentraciją gesinimo metu, siekiant sumažinti ir pašalinti terminio apdorojimo procesą, kurį sukelia įtrūkimai arba įtrūkimai, "Mitre" pavarų dėžė, kurios svarbus uždegimo krekingo prevencijai.

Šiuolaikinės sunkiosios grūdintos pavaros yra ne tik priklausomos nuo šlifavimo staklės, norint užtikrinti šlifavimo tikslumą, tačiau daugelis šalies ir užsienio įmonių sėkmingai atlieka šlifavimo procesą, nesvarbu, ar išoriniai, ar vidiniai dantys yra karbidiniai įrankiai. Grūdintas paviršius išbrinkimui. Kadangi grūdintasis paviršius po pjaustymo, jis padeda pjauti įrankį, "Mitre" Pavarų dėžę, kuri gali efektyviai išvengti peilio ir pjaustyti peilį. Kad grūdintas paviršius subraižytų šlifavimo procesą, išvalymas prieš sunkią veido pusę yra labai svarbus ir turi būti darbas.

Pavarų dėžė yra užtikrinti, kad įrankių kokybė negalėtų būti naudojama ignoruojant svarbų procesą, "Mitre" pavarų dėžė pagal pavarą dėžėje, taip pat jos danties galų sienos apdirbimo reikalavimai yra skirtingi.