"Mitre" pavarų dėžės pavarų dėžė

Vėjo jėgainės generatorius yra vėjo energija į mechaninę jėgos mašinų galia, taip pat žinoma kaip vėjo malūnai. Apskritai kalbant, tai yra tam tikras saulės šilumos šaltinis, "Mitre" Pavarų dėžė atmosferą kaip darbo šilumos šaltinį, naudojant generatorių. Vėjo generatoriai naudoja natūralią energiją, gerokai geriau nei dyzelino energijos gamyba. Bet jei avarinis naudojimas vis dar yra mažesnis nei dyzeliniai generatoriai.

Vėjo jėgainė susideda iš vėjo, perdavimo sistemos, "Mitre" pavarų dėžės sukimosi sistemos, hidraulinės sistemos, stabdžių sistemos, generatoriaus, valdymo ir saugos sistemos, nacelle, bokšto ir pamato.

Pagrindiniai toliau aprašytos funkcijos komponentai:

(1) Lapų pjovimo diskas yra vienetas, kuris sugerdo vėjo energiją ir paverčia kinetinę oro energiją į darbaračio sukimosi mechaninę energiją.

(2) įpylimo sistema, pakeitus ašmenų pitch angle, Mitre pavarų dėžę, kad lapai skirtingu vėjo greičiu geriausiai įsisavintų vėjo energiją, kai vėjo greitis viršijo vėjo greitį, peilis nulenktų stabdį.

(3) pavarų dėžės pavarų dėžė yra vėjo ratas vėjuje, veikiant generatoriaus energija, ir gauti atitinkamą greitį.

(4) generatoriaus generatorius yra mechaninės kinetinės energijos rotoriaus sukimas į elektrinius komponentus. Rotorius prijungtas prie dažnio keitiklio ir gali reguliuoti rotoriaus grandinės dažnį. "Mitre" pavarų dėžė (metalo apdirbimas yra tikrai geras). Išėjimo greitis gali būti nustatytas ± 30% sinchroninio greičio.

(5) pjovimo sistema, kuri veikia ant vėjo krumpliaračio pavaros formos, ir valdymo sistema, kad darbaratis visada būtų vėjo viduje, visiškai panaudotų vėjo energiją, "Mitre" pavarų dėžė pagerintų energijos gamybos efektyvumą. Suteikiant būtiną fiksavimo sukimo momentą, kad užtikrintų saugų įrenginio veikimą.

(6) Rato stebulė Ratuko vaidmuo yra laikyti peilius kartu ir padengti įvairias apkrovas ant peilio, o tada pereiti prie generatoriaus veleno. Rato stebulėje yra trys radialinės raketos.

(7) pagrindo surinkimo pagrindo komplektas yra pagrindas, "Mitre" pavarų dėžė - kita platforma, platformos mazgas, bako kopėčios ir kiti komponentai. Per juostos guolį, prijungtą prie bokšto, ir per nukreipimo sistemą, važiuokite salono komplektu, generatoriaus bloku, skiedinio sistemos surinkimu.

Vėjo turbina veikia per vėją, skatindama dirbtinį veleną, "Mitre" pavarų dėžę ir paskui per perdavimo sistemą pagreitinti generatoriaus greitį, norint pagreitinti generatoriaus energijos gamybą (metalo apdirbimas yra tikrai geras), veiksmingą vėjo energiją į elektros energiją. Pagal dabartinę vėjo malūnų technologiją, apie 3 metrus per sekundę bėgio greičio (vėjo laipsnio) galite pradėti gaminti elektros energiją.

Dažniausiai didelių vėjo turbinų, sujungtų su tinkleliu, struktūra yra trijų ašmenų vėjo rato horizontalioji ašis ir sumontuota ant vertikalaus vamzdinio bokšto su vėjo turbinų mentėmis, pagamintomis iš kompozicinės medžiagos. "Mitre" pavarų dėžė. Skirtingai nuo nedidelių vėjo jėgainių, didelių vėjo jėgainių turbinos "Mitre" pavarų dėžės sukasi gana lėtai. Palyginti paprasti vėjo turbinos naudojamos fiksuotu greičiu. Paprastai su dviem skirtingais greičiais - mažu greičiu ir dideliu greičiu stipriuose vėjuose esant silpniam vėjui. Šis fiksuoto greičio vėjo variklio indukcinis indukcinis generatorius gali tiesiogiai generuoti kintamosios srovės dažnį.

Santykinai nauja konstrukcija paprastai yra keičiamo greičio (pvz., V52-850 kilovatų vėjo turbinos greitis 14 minučių per minutę iki 31,4 per minutę). Keičiant greitį, "Mitre" pavarų dėžė gali pagerinti aerodinaminį vėjo jėgainės efektyvumą, kad būtų galima išgauti daugiau energijos ir sumažinti triukšmą silpnos vėjo sąlygomis.