"Mitre" pavarų dėžės patogumas

Be to, "Mitre" Pavarų dėžė pavarų dėžės perdavimo galia (= galia / greitis) yra didesnė už O. 3Kff / Rpm, o sankabos įtaisas turi perdavimo galingumą. Svoris yra labai didelis, šis metodas labai kenkia agregatui ir pavarų dėžės, ypač pavarų perdarymo reduktoriaus sankabos dalių, remontas, turi būti pašalintas iš laivo pavaros sistemos visai pavarų dėžei, laikas ir pastangos yra labai nepatogu.

MOKYMO APIBŪDINIMAS Naudingojo modelio objektas yra įveikti ankstesnio meno trūkumus ir suteikti reduktorių su didelio galingumo tankiu ir dideliu sukimosi greičiu, kuris gali optimizuoti laivo judančios sistemos išdėstymą. Naudingojo modelio objektas pasiekiamas taikant tokią techninę schemą, kuri daugiausia susideda iš trijų dalių įėjimo velenų dalies, pavaros veleno dalies ir išėjimo veleno dalies per pavarą sujungiant viena su kita, įėjimo veleno dalį, pavaros veleno dalis, smėlis pavarų dėžė Išėjimo veleno elementą palaiko ritininis guolis ant korpuso, kurį sudaro viršutinė ir apatinė įstrižainės tipo viršutinė dėžė, ir mažasis dėtuvė, kai išėjimo veleno elementas yra pritvirtintas prie mažojo korpuso, o propelerio trauka veikia ant išvesties elemento perduodamas į mažąją raidę ir su juo susietą tvirtinimo kronšteiną. Viršutinė pavarų dėžė Viršutinį ir mažąjį dėžes jungia įvado veleno elementas, pavaros veleno elemento ašies plokštuma yra padalinimo paviršius, o jungties paviršius yra sujungtas su varžtais ir padėties kaiščiu. Išėjimo veleno elemento išvesties velenas ir išėjimo velenas yra sumontuoti kūginiu paviršiumi, esant mažesniam alyvos slėgio metodui. "Mitre" pavarų dėžė Naudingasis modelis priima dėžės viršutinę ir apatinę įstrižaines, kurios yra naudingos įvesties velenų dalių ir pavarų dėžės dalių sujungimui iš dviejų pagrindinių pavarų dėžės komponentų, ir yra labai lengva palengvinti sankabos dalys; Apatinėje dėžutėje esantis įrenginys gali visiškai užtikrinti jo perdirbimo reikalavimų tikslumą; "Mitre" Pavarų dėžės montavimo kronšteinas ir apatinė dėžė integruota konstrukcija, padidinti pavarų dėžės standumą ir sraigto traukos jėgą. Naudingo modelio aprašytas kampą tarp įėjimo veleno ir išėjimo veleno galima keisti 0-15 ° diapazone. Dėl didelės galios tankio ir didelio greičio jis gali optimizuoti laivo judėjimo sistemą, "Mitre" pavarų dėžę, ypač verslo jėgas, ekskursijų laivus ir kitus greitaeigius laivus ir pan.

(1) Remiantis krumpliaračių sąveikos principu, nagrinėjamas mažos kampo jūrinės pavarų dėžės kryžminės ašies sužadintų krumpliaračių kūgio sąveika. Viršutinė pavarų dėžė Pjovimo nuo reduktoriaus reiškinys, danties galo galas, danties įsikišimo reiškinys ir pavaros pora. Pavarų kampas apskaičiuojamas naudojant įsivaizduojamą stovo įrankį ir naudojama atitinkama GUI GUI programa. Dantų paviršiaus komplektas, kombinuotas Pro / E, kad būtų pasiektas progresyvus trimatis susiformavęs sugeriančių pavarų modeliavimas;

(2) Siūloma tinkamai sukomplektuotų pavarų su susikertančia ašimi sąveikos būklė ir nustatomas sąveikos analizės modelis. TCA analizė atliekama siekiant išnagrinėti sekcijos galinio poslinkio koeficiento, ašinio kampinio montavimo paklaidos ir aksiško montavimo paklaidos poveikį kontakto pėdsakams. Pagrindinių geometrinių konstrukcinių parametrų įtaka pagrindinio dantukinio paviršiaus krypties kampui (FPD kampas ) tiriamas. Viršutinė pavarų dėžė Pagal faktinio sąveikos linijos ilgį apskaičiuojama pagrindinių geometrinių konstrukcinių parametrų įtaka kontaktinio kampo atitikties laipsniui ir analizuojama pagrindinių konstrukcinių parametrų įtaka sutapties laipsniui.

(3) Sukurtų sužvejotų pavarų su nedideliu jūrine pavarų dėže kampų galutinių elementų analizės modelis ir analizuojamos krumplių apkrovos charakteristikos. Analizuojamas FPD kampas, išorinė apkrova, ašinio kampo montavimo paklaida ir ašies įrengimo paklaida. Kontaktinių pajėgumų paskirstymo ir perdavimo klaida

(4) Mažojo kampo jūrinės pavarų dėžės bandymo įrenginio naudojimas, siekiant patikrinti teorinės analizės tikslumą, atliekamas mažos kampo jūrinės pavarų dėžės pakrovimo bandymas.