Bevel Gearbox iš esmės tas pats

Ašies pavarų dėžė yra paskutinė perdavimo sistemos dalis, kuri perduoda galios važiavimo rato išlygiavimui, o pavarų veleno arba hidraulinio variklio galia sumažina sukimosi greitį ir padidina sukimo momentą - "Bevel" pavarų dėžę, kuri važiuoja ratų porą pasukti . Visų rūšių didelės apimties techninės priežiūros mašinos, ašių pavarų dėžės struktūra, perdavimo greičio santykis ir pan. Yra ne tokie patys. "Bevel Gearbox" dabartinė WD-320 stabiliąja transporto priemonės perdavimo sistema naudojama tiek pat, kiek ir DC-32 plombavimo transporto priemonė, todėl dviejų ašių pavarų dėžė iš esmės yra ta pati.

DC-32 tipo šlifavimo mašina turi 3 ašių pavarų dėžę, Bevel gearbox padalinta į aktyvią vežimėlio ašies pavarą (toliau - ašies pavarų dėžė Ⅰ) ir važiuojamą vežimėlio ašies pavarą (toliau - ašies pavarų dėžė Ⅱ) dvi rūšys. DC-32 tipo šlifavimo mašina su greitaeigiu, "Bevel" pavarų dėžės mažo greičio dviejų vairavimo sistemos rinkiniais, greita važiavimas naudojant hidraulinį mechaninį pavarą, mažo greičio važiavimas naudojant hidrostatinę transmisiją.

Greito važiavimo plaktuku važiuokle yra dvi ašys. "Bevel Gearbox" dvi priekinės vežimėlio ašys yra aktyvi ašis, o jo perdavimo kelias yra: variklis → sukimo momento keitiklis → transmisija → išėjimo velenas → pavarų dėžė → ašies pavarų dėžė → ratas

Kai važiuojantis šlifavimo mašina veikia, tai yra laiptų tipo šlifavimo operacija. reikalingas dažnas paleidimas, stabdymas ar atbuline eiga, jo perdavimo kelias yra: variklis → hidraulinė pavarų dėžė → siurblys → alyvos variklis → reduktorius → pavarų velenas → galios poslinkio dėžės išėjimo velenas → pavarų velenas → perdavimo dėžė → ašies pavarų dėžė → ratas → ratai. Tuo pačiu metu, dar vienas alyvos variklis (pagalbinis variklis), važiuojantis galinio vežimėlio ašimi, "Bevel Gearbox", kaip papildomą pavarą, padidina rato traukos jėgą.

Sudėtyje yra dėžė, nedideli lanko kūgio reduktoriaus įvesties velenai, dideli lanko kūginiai reduktoriai ir guolis, "Bevel" pavarų dėžė ir kt. Įėjimo velenas ir mažos išlenktos kūginės reduktoriai yra pagaminti į vieną "Bevel" pavarų dėžę, o kitas galas yra sujungtas su flanšu per skalę ir jungė praeina per pavaros veleną ir kilnojamą dėžę.

Ašies pavarų dėžė Ⅱ konstrukcija. Pavarų dėžė priima vieno poliaus cilindrinį pavaros mechanizmą, daugiausia sudarytą iš dviejų ašių. Įėjimo velenas 5 yra pirmoji ašis, o gaunamasis galas su varikliu prijungiamas per splainą ir maža tiesi cilindrinė pavara, kuri gali slinkti išilgai ašies. Bevel Pavarų dėžė ant veleno yra sumontuota iš splaino 8. Kūginis pavarų dėžė Ašis 3 yra antroji ašis, o ašis pakraunama dideliu ašmenimis 1, kuri verčia ašį pasukti. Ašies pavarų dėžė yra sumontuota su cilindru valdomo sankabos pagalba, o didžiojo atramos pavaros 1 sujungimas ir atskyrimas yra užbaigtas, stūmant šakę 7 ant sankabos veleno 6, kad būtų galima važiuoti mažu ašmenimis 8 pavara.

Ašies pavarų dėžė yra su sankaba, kurią eksploatuoja cilindras, Bevel gearbox, o pavara 8 yra atskirta nuo pavaros 1 esant dideliam greičiui, o įrankis 8 yra sujungtas su pavaromis 1 per vėjo valdomą cilindrą, kai važiuojama operacija, kuri tampa aktyvia ašimi. "Bevel" pavarų dėžė Ši ašidė pavarų dėžė dėl sankabos velenų konstrukcijos, taigi dviem konversijos sąlygomis, jei baliono valdymo dalis negali sėkmingai atlikti "Gear 8" judėjimo, tai lems visą perdavimo sistemos pažeidimą, "Bevel" pavarų dėžė todėl įprastiniais laikais turi atkreipti dėmesį į sankabos vėjo cilindro kontrolinį tikrinimo ir priežiūros dalį.